W dobie kryzysu klimatycznego coraz więcej przedsiębiorstw zastanawia się, jak ograniczyć ślad węglowy. Każdego dnia firmy na całym świecie wysyłają miliony paczek, dlatego bardzo ważne jest, aby były one przygotowywane z ekologicznym podejściem.

Jednym z produktów Pocket Tape jest taśma pakowa papierowa  stworzona z myślą o pakowaniu w zgodzie z naturą. Jest to alternatywa dla standardowych taśm klejących foliowych, o wyjątkowej wytrzymałości. Taśma Pocket Tape na papierze kraft mocno przylega do kartonowych opakowań, dodatkowo zapewniając bezpieczeństwo Twojej przesyłce. Co więcej, do uzupełnienia paczki możesz zastosować papier pakowy lub ekologiczne wypełniacze rozpuszczalne w wodzie. Te nowoczesne rozwiązania zwiększą estetykę Twoich przesyłek, a dodatkowo będą dużym krokiem w stronę ekologicznego pakowania paczek.

 

Dlaczego warto stosować taśmy pakowe na papierze kraft?

Na rynku możemy zaobserwować coraz więcej opakowań less waste. Zarówno firmy, jak i klienci starają się podejmować działania proekologiczne, także w zakresie pakowania paczek. Jeśli szukasz niezawodnego produktu do zabezpieczenia różnego rodzaju opakowań, który dodatkowo będzie przyjazny środowisku, to warto postawić na taśmę pakową kraft od grupy Pocket Tape.

Do jej zalet należy m.in:

  • funkcjonalność i uniwersalne sposoby zastosowania,
  • kieszonkowy rozmiar,
  • wysoka trwałość,
  • proste użytkowanie, jest to produkt przeznaczony do zastosowania przemysłowego i indywidualnego,
  • możliwość pisania po niej oraz opieczętowania.

Co więcej, taśma pakowa nie niszczy pudełek kartonowych, dzięki czemu mogą one być wykorzystane ponownie. Taśma przyjazna środowisku to rozwiązanie, które jest coraz popularniejsze. Less waste to przyszłość każdego biznesu, który liczy się z opinią swoich klientów. Taśma pakowa kraft ma wszystkie właściwości niezawodnej tradycyjnej taśmy pakowej nie zrywają się i mają dużą siłę klejenia. To wszystko sprawia, że mocne taśmy przyjazne środowisku spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Znajdziesz u nas także inne kieszonkowe taśmy samoprzylepne, które świetnie sprawdzą się zarówno w pracy, jak i w domu: